FORGOT YOUR DETAILS?

Vi-Vet Kozmetik Hakkında

Vi-Vet Kozmetik, 2000 yılında kozmetik ürünlerinin üretim ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.
Firmamız, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, 6000 m2’lik tesisinde faaliyetine devam etmektedir. Vi-Vet Kozmetik, Vi-Vet ve Vi-Vax markaları ile, sir ağda, sir ağda bantları ve granül sir el ağdası kategorilerinde hem kişisel hem de profesyonel ürünler sunmaktadır.
Vi-Vet Sir Ağda, Granül Sir El Ağdası ve Sir Ağda Bantları, kişisel ve profesyonel kullanım için Türkiye’de üretilen ilk Sir Ağda ürünleridir.
Üretim firmamız Vi-Vet Kozmetik San.Tic. A.Ş. deneyimli ve eğitimli kadromuz ile AR-GE çalışmalarına özel bir değer vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanlarımızın aktif katılımıyla sunduğumuz bütün ürün ve hizmetlerde, müşterilerin gereksinimlerine uygun beklentilerini karşılamayı ve uyguladığımız kalite ile ürün güvenirliğini sağlamayı taahhüt ediyoruz. İş süreçlerimizi dikkat ve titizlikle yöneterek, müşteri memnuniyetine ulaşılmasını sağlıyoruz.

VİZYON

Vizyonumuz; depilasyon ürünleri üretim ve pazarlamasındaki önderliğimizi sürdürerek, Türk ve Dünya pazarlarında hem nihai tüketiciler hem de profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen ve sektöre yön veren şirket olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz; sürekli gelişmeyi ve ilkleri gerçekleştirmeyi amaçlayan politikamız doğrultusunda, takım ruhu ile bir aile gibi çalışıp, Türk ve Dünya Kozmetik Sektörüne yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır.
TOP