FORGOT YOUR DETAILS?

TESLİMAT VE ÖDEME

Kredi Kartıyla Ödeme

 

vivetkozmetik.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızla online olarak yapabilirsiniz. Vi-Vet Kozmetik tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir ortamda yapmalarını sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.  Vi-Vet Kozmetik'te kredi kartı bilgileriniz kesinlikle site yönetimi tarafından görülemeyeceği gibi, ödemeniz sizinle bankanız arasındaki bir kurulan iletişim ağı ile alınmakta ve kartınıza ait hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenememekte veya veri tabanımızda saklanmamaktadır.

 

Ayrıca, alışverişiniz esnasında kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerinizde 3D sistemimizi kullanarak alışverişinizi tamamlayabilir, bu sayede kredi kartınızın bağlı olduğu hesabınızdaki cep telefonu numaranıza gelecek SMS şifresi ile siparişinizi tamamlayarak siparişinizi daha güvenli bir halde tamamlayabilirsiniz.

 

vivetkozmetik.com size 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır.
Havale / EFT

Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

*5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

                                           

Kredi Kartı ve Provizyon Aksaklıkları

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:
Bu nedenler arasında başlıcaları;

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

Alışverişle İlgili Genel Konular

 1. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, vivetkozmetik.com satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar.
  2.  vivetkozmetik.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumda, kredi kartı ile ödeme yapılacak ise ödeme provizyon aşamasında iptal edilir, havale gerçekleşti ise müşterinin hesabına 7 iş günü içerisinde iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı vivetkozmetik.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.Sipariş Sonu
  Müşteri ürünü seçer ve sepete atar. Banka provizyonu onayı alındıktan sonra işlem sistemimize sipariş olarak düşer.Sipariş sonrası işlemler aşağıdaki sıraya göre hazırlanır;1- Onay Bekliyor: Siparişiniz sistemimize düştüğü an, "Bekleyen"durumunda düşer.
  2- Ödeme Bekleniyor: Ödeme ve stok onayı verildikten sonra bir sonraki aşamaya gelinir.
  3- Onaylandı: Ürünün tedarikiyle ilgilenilir ve ürünle ilgili sipariş verildikten sonra bir sonraki aşamaya geçilir.
  4- Tedarik Sürecinde: Tedarikçi firmadan siparişi verilen ürünün alınması veya firmamıza getirilmesi aşamasıdır.
  5- Kargoya verildi: Ürünün faturası kesilip kargoya verildikten sonra, sipariş, Kargoda durumuna getirilir. Artık, ürününüz, tarafınıza ulaşmak üzere yola çıkmıştır.
  6- İptal Bekleyen: Sipariş verilen ürünün tedariki ile ilgili sorun yaşanıyorsa, ya da müşterinin isteği üzerine sipariş, iptal edilmek isteniyorsa, öncelikle "İptal Bekleyen"konumuna getirilir. Daha sonra, ödemenin iadesi gerçekleştirilir ve sipariş, iptal edilir.
  7- İptal Edildi: İptal edilen siparişler, "İptal Edildi" konumuna getirilir.
  8- Teslim Edildi: Teslim edilen siparişler, "Teslim Edildi" konumuna getirilir.

 

 

Kargo Bedeli

Kargo bedeli, sipariş ettiğiniz ürün adedi gözetmeksizin Türkiye'nin her yerine 7,49 TL'den başlayan fiyatlarla kargo ağırlığınız arttıkça fiyatta artmaktadır. Kargo bedeli seçeceğiniz ürün ağırlık/boyutlarına göre sipariş esnasında size sistem tarafından gösterilmektedir. Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri yurt içi alışverişlerde kargo bedeli vivetkozmetik.com tarafından karşılanır. Yurtdışı alışverişlerinizin kargo bedeli siparişinize özel olarak hesaplanmaktadır, yurtdışına teslim olacak siparişleriniz için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Gönderim Alanı

vivetkozmetik.com Türkiye ve dünya genelinde anlaşmalı olan tüm ülkelere gönderim yapmaktadır. Yurt dışı gönderimler için telefon ile irtibata geçilerek fiyat alınması gerekmektedir.

 

TOP